עיצוב גרפי: שירותי עיצוב לוגו מומלצים שלא יקרעו לכם את הכיס

עודכן לאחרונה בתאריך 3 מרץ 2020

אם אתם חושבים שלוגו בעיצוב ייחודי על ידי מעצב גרפי מקצועי זה עסק יקר או שאתם חוששים שלוגו במחיר זול התוצאה לא תהייה לוגו איכותי – הגעתם למקום הנכון – עיצוב לוגו בזול על ידי מעצב גרפי מקצועי זה אפשרי.

בכתבה קצרה זו פרטים על אפשרות נוחה וקלה לרכוש שירות עיצוב לוגו ייחודי אונליין לעסק\אתר אינטרנט\אפליקציה\מוצר\ ועוד…על ידי מעצב גרפי פרילנסר במחיר זול וללא כל התחיבות מצידכם – כל הפרטים בהמשך הכתבה!

איפה משיגים לוגו במחיר זול?

שירות עיצוב של לוגו בזול על ידי מעצב גרפי בעברית או באנגלית זמינים להזמנה באתר Fiverr.

מה זה אתר Fiverr?

Fiverr הוא שוק של פרילנסרים (עצמאיים) במגוון תחומים בניהם מעצבים גרפים. כל נותן שירות יכול לפתוח עמוד מכירה ושם להציג את השירות + המחיר + דוגמאות. כולל דוגמאות של לקוחות מתוך Fiverr. בתחתית כל עמוד מכירה תמצאו חוות דעת של לקוחות קודמים.

נשמע טוב! מה צריך לעשות?

גלשו ל-Fiverr שם תמצאו שירותים הרלוונטיים בתחום עיצוב לוגו בשפה העברית. באתר תצוגה נוחה לבחירה של נותני שירות כולל דוגמאות ומחיר השירות. לחצו למעבר למעצבי לוגואים.

תהליך ההזמנה

ההזמנה היא קלה, בטוחה ונוחה. היא מתבצעת בתוך הפלטפורמה של חברת Fiverr.

  • בוחרים את השירות שרוצים.
  • מבצעים תשלום כמו בכל אתר מסחר אינטרנטי. (רכישה מאובטחת)
  • לאחר ביצוע התשלום יפתח לכם חלון תקשורת עם נותן השירות בו תצטרכו לספק פרטים בסיסים כדי לבצע את ההזמנה שלכם. כל תהליך ההזמנה אחרי התשלום מתבצעת בחלון תקשורת בו תוכלו לדרוש שינויים, לשאול שאלות, ובו ישלח לכם הלוגו בסיום העבודה להורדה ושמירה.

כדאי לדעת: תמיד אפשר ליצור קשר עם נותן השירות לפני ביצוע הזמנה במידה ויש לכם שאלות או כדי לקבל מידע נוסף על השירות.

שירות עיצוב לוגו בזול ב-אתר Fiverr

מילון מונחים

מה זה Concept? על פי מילון "מילוג" קונספט הוא "רעיון כללי העומד מאחורי פרסום או יצירה". בעיצוב גרפי קונספט הוא העיצוב הראשוני (הרעיון) שהמעצב הכין שהוא המראה והבסיס של העיצוב הסופי. מהקונספט המעצב ימשיך לסיים את העבודה. כאשר רוכשים ממעצב יותר מקונספט אחד המעצב ישלח ללקוח מספר אפשרויות (רעיונות) לבחירה של העיצוב המועדף שהלקוח רוצה. (לדוגמה 3 קונספטים של עיצוב לוגו פרוש הדבר הוא שהלקוח יוכל לבחור בין 3 אפשרויות עיצוב שונות של לוגואים שהמעצב הכין. את הלוגו המתאים והאהוב עליו ביותר)

מה זה Logo Transparency? זהו קובץ של הלוגו שהרקע שלו שקוף ולכן ניתן להלבשה בסוגי הרקעים. (ככה אפשר להדפיס את הלוגו על מעטפות לבנות, שחורות או כל צבע אחר)

מה זה 3D Mockup? זה הדגמת תצוגה של העיצוב במראה תלת-ממד. התצוגה נותנת תחושה של לוגו חי וכך מאפשרת ללקוח להתרשם איך הלוגו יראה במציאות.

מה זה Vector File? זהו קובץ באיכות גבוה מאוד המיועד להדפסה. את הקובץ ניתן להגדיל או להקטין לכל גודל רצוי מבלי שאיכות התמונה נפגעת. (כולל להדפסה על שלטי חוצות)

מה זה Revisions? פרוש המושג הוא: עריכה, בקשות שינויים. בעיצוב גרפי בקשות עריכה ממעצבים הם דבר שבשגרה, אך עם זאת מספר העריכות שניתן לבקש מוגבל על פי הסכם מראש. עריכות אין משמעותם "קונספט" חדש אלה יותר עריכות קטנת לדוגמה: שינוי הכתוב, שינוי סוג הגופן, צבעים שונים, וכו'.


Be the first to comment on "עיצוב גרפי: שירותי עיצוב לוגו מומלצים שלא יקרעו לכם את הכיס"

תגובות לכתבה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.


*