עיצוב לוגו בזול על ידי מעצבים – כולל דוגמאות

עודכן לאחרונה בתאריך 7 דצמבר 2020

לוגו בעיצוב ייחודי על ידי מעצב גרפי מקצועי יכול לעלות הרבה כסף. בכתבה זו נראה למבקרים באתר שאפשר לעצב לוגו חינם או לרכוש שירות עיצוב לוגו במחיר זול על ידי מעצבת או מעצב גרפי מקצועיים.

לוגו בזול זה אפשרות ראלית נוחה וקלה לרכישה אונליין של שירות עיצוב לוגו ייחודי עבור העסק\אתר אינטרנט\אפליקציה או מוצר – כל הפרטים בהמשך הכתבה!


עיצוב לוגו חינם

אם אתם לא רוצים להשקיע במעצב גרפי לעיצוב הלוגו לעסק שלכם תוכלו לעצב לוגו בעצמכם-חינם ובקלות באתר קנבה. לחצו למדריך ודוגמאות.

דוגמאות ל-לוגו בחינם


איך לבחור מעצב גרפי לעיצוב הלוגו שלך?

כדי שתוכלו לקבל את התוצאה הטובה ביותר אשר תתאים לאופי שלכם ולאופי של העסק שלכם ואשר תהיו מרוצים ותדעו שקיבלתם לוגו שאפשר ללכת איתו ושייצג את החברה\עסק שלכם – גם אם הלוגו עוצב בזול. קראו את הטיפים הבאים, הם בשבילכם:

  • בחרו מעצב לוגו על פי דוגמאות של המעצב\ת – כל מעצב גרפי מעצב על פי אופי מסוים הייחודי לו. אם התחברתם לדוגמאות סיכוי טוב מאוד שתקבלו תוצאה לשביעות רצונכם.
  • אהבתם דוגמאות של מעצב\ת מסוים? צרו קשר מראש עם המעצב וספרו לו על העסק שלך ומה אתם רוצים שהלוגו יציג. לרוב המעצבים ישמחו לשמוע ממכם וימליץ לכם על כיוון מסוים ויעלו רעיונות.
  • שלחו למעצבים דוגמאות שאהבתם שראיתם באינטרנט.

טיפים אלו יעזרו לכם בבחירת מעצב לוגו.


מדריך וידיאו לעיצוב לוגו בזול


עיצוב לוגו בזול על ידי מעצב\ת גרפי

שירות עיצוב של לוגו בזול על ידי מעצב גרפי בעברית או באנגלית זמינים להזמנה באתר Fiverr.

מה זה אתר Fiverr?

Fiverr הוא שוק של פרילנסרים (עצמאיים) במגוון תחומים בניהם מעצבים גרפים. כל נותן שירות יכול לפתוח עמוד מכירה ושם להציג את השירות + המחיר + דוגמאות. כולל דוגמאות של לקוחות מתוך Fiverr. בתחתית כל עמוד מכירה תמצאו חוות דעת של לקוחות קודמים.

נשמע טוב! מה צריך לעשות?

גלשו ל-Fiverr שם תמצאו שירותים הרלוונטיים בתחום עיצוב לוגו בשפה העברית. באתר תצוגה נוחה לבחירה של נותני שירות כולל דוגמאות ומחיר השירות. לחצו למעבר למעצבי לוגואים.

תהליך ההזמנה

ההזמנה היא קלה, בטוחה ונוחה. היא מתבצעת בתוך הפלטפורמה של חברת Fiverr.

  • בוחרים את השירות שרוצים.
  • מבצעים תשלום כמו בכל אתר מסחר אינטרנטי. (רכישה מאובטחת)
  • לאחר ביצוע התשלום יפתח לכם חלון תקשורת עם נותן השירות בו תצטרכו לספק פרטים בסיסים כדי לבצע את ההזמנה שלכם. כל תהליך ההזמנה אחרי התשלום מתבצעת בחלון תקשורת בו תוכלו לדרוש שינויים, לשאול שאלות, ובו ישלח לכם הלוגו בסיום העבודה להורדה ושמירה.

כדאי לדעת: תמיד אפשר ליצור קשר עם נותן השירות לפני ביצוע הזמנה במידה ויש לכם שאלות או כדי לקבל מידע נוסף על השירות.

מעצבי לוגו-עברי בזול

* מחירים מעודכנים לתאריך 19.8.2020
* עוד מעצבים גרפים נוספים ללוגו בעברית\אנגלית תמצאו באתר Fiverr.


מעצבת מומלצת מס' 1
– מעצבת גרפית רב תחומית עם 6 שנות ניסיון ואהבה גודלה למקצוע
מחיר עיצוב לוגו: 146 ש"ח
פרטים נוספים

מעצבת מומלצת מס' 2
– 10 שנות ניסיון
מחיר עיצוב לוגו:183 ש"ח
(מחיר עבור לוגו וכרטיס ביקור 307 ש"ח – בעת ההזמנה תחת "Add Extras" סמנו "Business Card")
פרטים נוספים

– בוגר לימודי עיצוב גרפי – מכללת שנקר
מחיר עיצוב לוגו:160 ש"ח (מחיר חדש היה 180)
פרטים נוספים

מילון מונחים שכדאי להכיר

מה זה Concept? על פי מילון "מילוג" קונספט הוא "רעיון כללי העומד מאחורי פרסום או יצירה". בעיצוב גרפי קונספט הוא העיצוב הראשוני (הרעיון) שהמעצב הכין שהוא המראה והבסיס של העיצוב הסופי. מהקונספט המעצב ימשיך לסיים את העבודה. כאשר רוכשים ממעצב יותר מקונספט אחד המעצב ישלח ללקוח מספר אפשרויות (רעיונות) לבחירה של העיצוב המועדף שהלקוח רוצה. (לדוגמה 3 קונספטים של עיצוב לוגו פרוש הדבר הוא שהלקוח יוכל לבחור בין 3 אפשרויות עיצוב שונות של לוגואים שהמעצב הכין. את הלוגו המתאים והאהוב עליו ביותר)

מה זה Logo Transparency? זהו קובץ של הלוגו שהרקע שלו שקוף ולכן ניתן להלבשה בסוגי הרקעים. (ככה אפשר להדפיס את הלוגו על מעטפות לבנות, שחורות או כל צבע אחר)

מה זה 3D Mockup? זה הדגמת תצוגה של העיצוב במראה תלת-ממד. התצוגה נותנת תחושה של לוגו חי וכך מאפשרת ללקוח להתרשם איך הלוגו יראה במציאות.

מה זה Vector File? זהו קובץ באיכות גבוה מאוד המיועד להדפסה. את הקובץ ניתן להגדיל או להקטין לכל גודל רצוי מבלי שאיכות התמונה נפגעת. (כולל להדפסה על שלטי חוצות)

מה זה Revisions? פרוש המושג הוא: עריכה, בקשות שינויים. בעיצוב גרפי בקשות עריכה ממעצבים הם דבר שבשגרה, אך עם זאת מספר העריכות שניתן לבקש מוגבל על פי הסכם מראש. עריכות אין משמעותם "קונספט" חדש אלה יותר עריכות קטנת לדוגמה: שינוי הכתוב, שינוי סוג הגופן, צבעים שונים, וכו'.


לוגו באנגלית בזול

פרטים נוספים

פרטים נוספים


לוגו מייקר (יוצר לוגואים בזול)

לוגו מייקר זה אפשרות נוספת בשוק לעיצוב לוגו בזול שהתפתחה בשנים האחרונות. שיטה זו מאפשרת תוך מספר דקות לאחר הזנה של פרטים בסיסים על הלוגו ובחירת דוגמאות של לוגואים מעודפים ליצור מגוון אפשרויות לבחירה. בעיצוב בלוגו מייקר איך התחייבות משלמים רק אם אוהבים את התוצאה ורוצים לרכוש את הלוגו.

לאחר שבחנו מספר רב של לוגו מייקרים ובדיקה של תמיכה בעברית. אנחנו ממליצים להשתמש ב לוגו מייקר של חברת וויקס הישראלית שיוצר לוגואים יפים ותומך בגופנים בעברית. (דוגמאות בקישור המצורף)


מעצבי לוגואים מיוחדים

עמלנו והשקענו ויצרנו עמוד שלם של מעצבי לוגואים מאתר פייבר שמעצבים בסגנונות שונים, בעמוד גם תמצאו סקירה קצרה שלנו על השירות המוצע. לכן אם לא מצאתם עיצוב לוגו בזול בעמוד הנוכחי מומלץ לבדוק שם ונקווה שתמצאו שירות עיצוב לוגו שיהיה יפה ומיוחד רק לכם – חלקם במחירים זולים. לחצו למעבר לעמוד


עיצוב לוגו לסטארטאפ

סטארטאפ צריך לוגו שיתאים וידייק לאופי של הסטארטאפ ולעתידו. משימה זאת תתאים לבתי עיצוב מיוחדים עם ניסיון ודיוק ייחודי. מעצבי לוגו לסטארט-אפ כולל בית העיצוב של מעצב הלוגו של חברת אפל תמצאו בעמוד יעודי. לחצו למעבר לעמוד

Be the first to comment on "עיצוב לוגו בזול על ידי מעצבים – כולל דוגמאות"

תגובות לכתבה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.


*