שירות מקצועי לכתיבת קורות חיים באנגלית בתשלום


אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מחפשים שירות מקצועי לכתיבת קורות חיים באנגלית בתשלום.

הגעתם למקום הנכון! מיד נציג לכם נותני שירות ישראלים שיכתבו עבורכם קורות חיים מקצועיים ואיכותיים.

נותני השירות הם עצמאיים בעלי נסיון בכתיבת קורות חיים באנגלית אשר מציעים את מרכולתם באתר 'פייבר' אשר הוא שוק דיגטלי לנותני שירות במגוון תחומים. בניהם כתיבה ועריכה.

אנחנו בחרנו בקפידה כותבים ועורכים של קו'ח דוברי עברית כדי שהתקשורת איתם תיהיה הטובה ביותר כך שתוצאות קורות החיים שלכם יהיו הטובים ביותר.

כתיבת קורות חיים


כתיבת קורות חיים בפורמט מקצועי - פשוט מומלץ לקרוא את חוות הדעת על שירות הכתיבה שלה שרובם מגיעים מישראל. שמשבחות את איכות השירות ושביעות הרצון מכתיבת הקורות חיים של הכותבת Jalta.

חבילות לבחירה
  • בסיסי - בסופו מקבלים קובץ קורות חיים באנגלית מותאם אישי בפורמט מקצועי
  • סטנדרט - מה שבחבילה הבסיסית + מכתב נלווה לקורות חיים (מומלץ)
  • פרמיום - מה שבחבילה הבסיסית + הסטנדרט + פרופיל ערוך מקצועי בלינדקין

כל חבילה במחירים תחרותים במיוחד! לא פרסמנו כאן מכיוון שהמחירים עלולים להשתנות ולכן לא רצינו להטעות. הכנסו לעמוד המכירה לבדיקת מחירים

חוות דעת על שירותים כתיבת קורות חיים באנגלית מלקוחות בדיוק כמוכם

כתיבת קורות חיים באנגלית בתשלום שירות מומלץ

קח אותי לנותנת השירות כתיבת ק'וח

תרגום קורות חיים


תרגום קורות חיים - אם כבר יש לכם קורות חיים בעברית ברמה מקצועית גבוהה ואתם לא רואים צורך לכתוב מהתחלה קורות חיים באנגלית שירות זה הוא עבורכם. איש שירות זה יתרגם לכם את הקורות חיים מעברית לאנגלית(וגם הפוך אם אתם צריכים) שימו לב שאם יש לכם דרישות מיוחדות מומלץ ליצור קשר לפני הזנה בלחיצה על Contact Seller". פרטים נוספים על תרגום קורות חיים


כתיבת קו"ח + מכתב נלווה + אופטמיזציה של פרופיל לינקדאין


כתיבת קורות חיים קרן רוזנר - נותנת שירות זו מדורגת בציונים גבוהים, השירות שלה נבחר על ידי העורך כמומלץ. היא מציעה הכל במקום אחד. תוכלו לשכור ממנה שירות מלא הכולל קורות חיים באנגלית, מכתב נלווה ואופטימזציה של פרופיל הלינקדאין. ניתן לשכור את השירות בנפרד או ביחד על פי הצורך.

בנוסף שימו לב! היא תוכל להכין אתכם לקראת ראיון עבודה באנגלית. קראו עוד על אימון הכנה


שאלות נפוצות על הזמנת השירותים

מה מחיר כתיבת קורות חיים באנגלית?

נכון לאוגוסט 2020 מחיר של קורות חיים באנגלית בפורמט מקצועי בחבילה הכוללת כתיבת כותרות מתאימות ותקציר קורות חיים, כתיבת נסיון תעסוקתי והזנת מילות חיפוש או אשטאגס רלוונטיות לתוך הפורמט יעלה ₪230. תוספת עבור מכתב נלווה המבוסס על מחקר אודות העבודה ומקום העבודה תשלמו בסה"כ ₪338.

איך מזמינים את השירות?

השירות מוצע לכל באתר Fiverr. זהו זירת מסחר המקשרת בין אנשי מקצוע-פרילנסרים לבין הציבור הרחב. הפלטפורמה מאפשרת הזמנת שירות בקלות, כל שיש לעשות אם לא נרשמתם - הוא להרשם לאתר Fiverr. לאחר ההרשמה יש לבחור את השירות המבוקש (במידת הצורך אפשר ליצור קשר לפני עם המוכר לבירורים). לאחר ביצוע התשלום יפתח דף קשר עם המוכר בו תדרשו להזין את הנתונים שהמוכר צריך כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. במידת הצורך המוכר יצור אתכם קשר לבירור פרטים נוספים וגם אתם תוכלו ליצור איתו קשר. למוכר יש מספר ימים סבירים שהוא מבטיח לביצוע ההזמנה. אם תרצו שירות מהיר יותר תוכלו לשלם יותר ולקבל את השירות בזמן קצר יותר.

כמה עולה לתרגם קורות חיים?

תירגום קורות חיים עברית-לאנגלית או אנגלית-לעברית יעלה כ ₪143 ל 400 מילים. לחצו לעמוד תרגום קורות חיים. בו תמצאו מחירון מלא ופרטים נוספים.

האם יש שירות הקמה של פרופיל לינקדאין באנגלית?

בהחלט, אם אתם רק צריכים עריכה או הקמה של פרופיל לינקדאין באנגלית. בעמוד זה תמצאו שירות מומלץ במחיר מעולה!