שירות מקצועי לכתיבת קורות חיים באנגלית בתשלום


אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מחפשים שירות מקצועי לכתיבת קורות חיים באנגלית בתשלום.

הגעתם למקום הנכון! מיד נציג לכם נותני שירות ישראלים שיכתבו עבורכם קורות חיים מקצועיים ואיכותיים.

נותני השירות הם עצמאיים בעלי נסיון בכתיבת קורות חיים באנגלית אשר מציעים את מרכולתם באתר 'פייבר' אשר הוא שוק דיגטלי לנותני שירות במגוון תחומים. בניהם כתיבה ועריכה.

אנחנו בחרנו בקפידה כותבים ועורכים של קו'ח דוברי עברית כדי שהתקשורת איתם תיהיה הטובה ביותר כך שתוצאות קורות החיים שלכם יהיו הטובים ביותר.

קורות חיים באנגלית מבוסס הישגים

נא המשיכו לקרוא...

כתיבת קורות חיים בפורמט מקצועי - על ידי מומחית משאבי אנוש עם 10 שנות נסיון ותואר M.B.A במשאבי אנוש ועסקים. הבטחה ל שביעות רצון מלאה של הלקוחות ושינויים במידת הצורך. היא תספק לכם קורות חיים בעיצוב נקי ומקצועי, מבוסס על הישגים בשילוב אופטימזציה עבור תוכנות ATS, מכתב נלווה שבקלות ניתן לערוך אותו למשרות שונות ואופטימזציה לפרופיל לינקדאין.

חבילות לבחירה
  • בסיסי - בסופו מקבלים קובץ קורות חיים באנגלית בעיצוב נקי ומקצועי מבוסס הישגים הכולל אופטימזציה לתוכנות ATS
  • סטנדרט - מה שבחבילה הבסיסית + מכתב נלווה לקורות חיים (מומלץ)
  • פרמיום - מה שבחבילה הבסיסית + הסטנדרט + פרופיל ערוך מקצועי בלינדקין

כל חבילה במחירים תחרותים במיוחד! לא פרסמנו כאן מכיוון שהמחירים עלולים להשתנות ולכן לא רצינו להטעות. הכנסו לעמוד המכירה לבדיקת מחירים

דוגמאות

קורות חיים לדוגמא שנכתבו על ידיה זמינים להתרשמות בקישור המצורף.

כל הפרטים בקישור המצורף

תרגום קורות חיים


תרגום קורות חיים - אם כבר יש לכם קורות חיים בעברית ברמה מקצועית גבוהה ואתם לא רואים צורך לכתוב מהתחלה קורות חיים באנגלית שירות זה הוא עבורכם. איש שירות זה יתרגם לכם את הקורות חיים מעברית לאנגלית(וגם הפוך אם אתם צריכים) שימו לב שאם יש לכם דרישות מיוחדות מומלץ ליצור קשר לפני הזנה בלחיצה על Contact Seller". פרטים נוספים על תרגום קורות חיים


כתיבת קו"ח + מכתב נלווה + אופטמיזציה של פרופיל לינקדאין


כתיבת קורות חיים קרן רוזנר - נותנת שירות זו מדורגת בציונים גבוהים, השירות שלה נבחר על ידי העורך כמומלץ. היא מציעה הכל במקום אחד. תוכלו לשכור ממנה שירות מלא הכולל קורות חיים באנגלית, מכתב נלווה ואופטימזציה של פרופיל הלינקדאין. ניתן לשכור את השירות בנפרד או ביחד על פי הצורך.

בנוסף שימו לב! היא תוכל להכין אתכם לקראת ראיון עבודה באנגלית. קראו עוד על אימון הכנה


שאלות נפוצות על הזמנת השירותים

מה מחיר כתיבת קורות חיים באנגלית?

נכון לאפריל 2021 מחיר של קורות חיים באנגלית בחבילת הבסיס הכוללת קורות חיים מבוססי הישגים ומילות מפתח ATS תעלה ₪210.

איך מזמינים את השירות?

השירות מוצע לכל באתר Fiverr. זהו זירת מסחר המקשרת בין אנשי מקצוע-פרילנסרים לבין הציבור הרחב. הפלטפורמה מאפשרת הזמנת שירות בקלות, כל שיש לעשות אם לא נרשמתם - הוא להרשם לאתר Fiverr. לאחר ההרשמה יש לבחור את השירות המבוקש (במידת הצורך אפשר ליצור קשר לפני עם המוכר לבירורים). לאחר ביצוע התשלום יפתח דף קשר עם המוכר בו תדרשו להזין את הנתונים שהמוכר צריך כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. במידת הצורך המוכר יצור אתכם קשר לבירור פרטים נוספים וגם אתם תוכלו ליצור איתו קשר. למוכר יש מספר ימים סבירים שהוא מבטיח לביצוע ההזמנה. אם תרצו שירות מהיר יותר תוכלו לשלם יותר ולקבל את השירות בזמן קצר יותר.

כמה עולה לתרגם קורות חיים?

תירגום קורות חיים עברית-לאנגלית או אנגלית-לעברית יעלה כ ₪143 ל 400 מילים. לחצו לעמוד תרגום קורות חיים. בו תמצאו מחירון מלא ופרטים נוספים.

האם יש שירות הקמה של פרופיל לינקדאין באנגלית?

בהחלט, אם אתם רק צריכים עריכה או הקמה של פרופיל לינקדאין באנגלית. בעמוד זה תמצאו שירות מומלץ במחיר מעולה!