דוגמאות לקורות חייםמה תמצאו כאן


דוגמאות לקורות חיים


הדוגמאות נכתבו על ידי שירות התעסוקה עבור הציבור הרחב. מכיוון שהן נכתבו על ידי שירות התעסוקה, אפשר להיות בטוחים שמדובר בק"וח בכתיבה ועריכה מקצועית לכן מומלץ לכתוב קורות חיים בסגנון דומה.

דוגמא ראשונה

זה מול זה דוגמא לקורות חיים טובים מול לא טובים לחיצה תפתח את התמונות בגודל מלא בחלון חדש

דוגמא שנייה

לחיצה תפתח את התמונות בגודל מלא בחלון חדש

איך לכתוב קורות חיים?


ל"שמחתנו" הרבה מדינת ישראל רוצה שנעבוד, לכן המדינה בעזרת שירות התעסוקה משקיעה כסף בסיוע למחפשי עבודה ובהשמה של עובדים. בין היתר שירות התעסוקה הקים קורס אינטרנטי בחינם המדריך איך לכתוב קורות חיים.

זהו קורס מעשי ותאורתי אשר מקיף את כל הנושאים לכתיבת קו'ח. סה"כ 24 פרקים כאשר רוב הפרקים אורכם נע בין 1-4 דק' .

קורס מומלץ למי שאין קו'ח ומחפש איפה להתחיל "איך לכתוב קורות חיים" קורס זה יעשה לו סדר. מתאים בנוסף גם למי שיש ורוצה לשפר את קו'ח שלו. לצפייה בקרו בקישור

קורס קורות חיים של שירות התעסוקה

בין הייתר תלמדו בקורס
  • הגדרת מטרות ושאיפות בחיפוש עבודה
  • בניית קורות חיים למשרות שונות
  • עיצוב קו'ח, כללים וטיפים
  • סוגי ק'וח
  • סגנון כתיבה
  • איך להתמודד עם חורים בתקופת העסקה
  • מעבר על דוגמאות של קו'ח
  • קבצי דוגמאות לנושאים השונים
  • ועוד...

סיום ויישום הקורס כמעט בוודאות ישפר את יכולת כתיבת קורות החיים שלכם.

שיעור לדוגמא

עריכת קורות חיים בתשלום


אם את או אתה מוצאים את עצמכם מסתבכים בפורמט ועריכה של קורות חיים. דעו שאפשר לקבל עזרה בתשלום בעריכת קורות חיים על ידי אדם מקצועי ומנוסה. ההמלצה שלנו היא לגלוש לאתר 'פייבר'. פייבר הוא שוק(Marketplace) נותני שירותים גדול הפונה לכל לכל העולם ובתוכו תמצאו נותני שירותים ישראלים, בעברית לישראלים. (וגם באנגלית אם יש צורך) עברנו על נותני שירותים ומצאנו עורכת מקצועי שתערוך ותעצב את קורות החיים שלכם. מוזמנים לבדוק ולהתרשם בעצמכם.

לחצו כאן לקבלת שירות עריכה מקצועי

למה דרך פייבר ולא אתר אחר?

בפייבר עשו את זה קל לנותני שירות לעלות את השירות שלהם. הם חוסכים לנותנים שירות את העלות של הקמת אתר אינטרנט שיכולה להיות יקרה מאוד. ובעיקר את העלות של מציאת לקוחות. כך שנותן השירות יכול להתרכז נטו בשירות שהוא מספק ולספק את השירות במחיר זול מרוב הקומות.

סיכום


הבאנו דוגמאות של קורות חיים הבנויים, ערוכים וכתובים מקצועי. אין צורך להבהל אם הק'וח שלכם עוד לא בסטנדרטים האלו. מה שחשוב לדעת שגם אתם עם מעט מאמץ תוכלו להגיע לתוצאה איכותית עם קו'ח מקצועיים. צפו בקורס "איך לכתוב קורות חיים" ורשמו לפניכם נקודות חשובות. תוכלו להדפיס את הקו'ח שלכם ולכתוב על הדף הערות תוך כדי הקורס, או לערוך מהתחלה את הקו'ח תוך כדי הקורס. (המקיף מא-ת את נושא הקו'ח)

במידה ואתם עדין לא שלמים עם התוצאה שהגעתם אליה דעו שתמיד תוכלו לשלם על שירות עריכה על ידי עורך קורות חיים מקצועי ונמוסה.

* דוגמאות מאתר שירות התעסוקה באתר שירות התעסוקה תמצאו מידע נוסף שיעזור לכם בכתיבת קורות חיים ומציאת עבודה. כתבות ומאמרים באתר שירות התעסוקה