בניית פרופיל לינקדאין בתשלום


אם הגעתם לכאן כנראה שאתם מחפשים שירות מקצועי לבניית פרופיל לינקדאין בתשלום.

אתם בהחלט במקום הנכון! אנחנו פה כדי להציג לכם אנשי שירות בתחום "קורות חיים והשמת עבודה" דוברי עברית ואנגלית שיעזרו לכם עם הקמה או עריכה מקצועית של פרופיל לינקדאין.

נותני השירות הם עצמאיים בעלי נסיון בתחום אשר מציעים את שירותים באתר 'פייבר' אשר הוא שוק דיגטלי לנותני שירות במגוון תחומים. בניהם יצירה של פרופיל לינקדאין בתשלום.

כאן בחרנו בקפידה פרופילי מוכרים של נותני-שירות דוברי עברית כדי שהתקשורת איתם תיהיה הטובה ביותר כך שתוצאות פרופיל הלינקדאין שלכם יהיו הטובים ביותר.

פרופיל לינקדאין


הקמה או שיפור פרופיל לינקדאין - שירות זה מוצע על ידי אמריקאית דוברת עברית ואנגלית עם התמחות ב תרגום מעברית לאנגלית בעיקר של קורות חיים, דוחות, חיבורים ומצגות ב-5 שנים האחרונות כולל עבודה נרחבת שעשתה עם אגף עניני החוץ בצה"ל כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידים טובות.

חבילות מוצעות על ידי נותנת השירות לבחירה על פי הצורך
  • בסיסי - שיפור כותרות בפרופיל הלינקדאין שלכם + עריכת תמצית Summary + עצות
  • סטנדרט - עריכה\שיפור מלא של פרופיל מוכן כולל כותרות, תמצית, השכלה, תעודות, אותות הצטיינות, נסיון תעסוקתי, מיקוד מילות מפתח, מיומנות ועריכת תמונות
  • פרמיום - מה שבחבילת הסטנדרט רק במקום ביצוע עריכה שמציעה חבילת הסטנדרט חבילה זו היא עבודה צמודה עם אשת המקצוע לשם בנייה מ-0 של פרופיל לינדקאין.

כל חבילה במחירים תחרותים במיוחד! לא פרסמנו כאן מכיוון שהמחירים עלולים להשתנות ולכן לא רצינו להטעות. הכנסו לעמוד המכירה לבדיקת מחירים

קח אותי לנותנת השירות לבניית פרופיל לינקדאין

תרגום קורות חיים מעברית לאנגלית עם אפשרות ליצירת פרופיל לינקדאין


תרגום קורות חיים לאנגלית - אם הגעתם לכאן כי אתם מחפשים שירות בניית פרופיל לינקדאין בתשלום אבל צריכים גם שירות תרגום מעברית לאנגלית של קורות החיים שלכם אז כדאי לדעת שאצל נותנת השירות מההמלצה הקודמת ניתן לקבל שרות של תרגום ק'וח (כמו שכבר הוזכר זה ההתמחות שלה). מומלץ לבקר בעמוד המכירה של נותנת השירות ולהתרשם מחוות הדעת החיוביות שנתנו לה לקוחות בדיוק כמוכם.

קח אותי לנותנת השירות תרגום קורות חיים לאנגלית
כמה מילים על מחיר השירות

אתה 'פייבר' המומלץ כאן הוא זירת מסחר עם מגוון שירותים ומבחר נותני שירות מכל העולם. המחירים של נותני השירות משתנים בין אחד לשני ומכל מקום ניתן למצוא נותני שירות איכותיים במחירים מעולים (זולים אפילו)

באתר זה עשינו לכם את העבודה ובחרנו לכם נותני שירות (במקרה זה אישה) מקצועיים דוברי עברית במחירים מעולים. ככה שאם אתם מחפשים שירות בניית פרופיל לינקדאין בתשלום כדאי לבדוק את האתר, להתרשם, לקרוא ואם זה נראה לכם לרכוש את השירות .