מצלמה איכותית של שיאומי, מצלמה דו כיוונית ומצלמה איכותית קומפקטית רבת מכר במחירים מעולים!

איך בחרנו את המצלמות דרך המומלצות בעמוד

מצלמות דרך לרכב המומלצות לקנייה בעמוד זה נבחרו משום שהן פופלריות מאוד בקרב קונים. המצלמות הוכיחו את עצמם כטובות והן מקבלות פידבקים חיובים וגבוהים.

איפה קונים את המצלמות? האם זה בטוח לקנות?

את קניית המצלמה עושים באתר אליאקספרס

הקנייה באליאקספרס בטוחה. אתר אליאקספרס הוא מאתרי הקניות המפורסמים בעולם ובישראל. אתר שהוכיח את עצמו באמינות לקונים הישראלים. מחירי המוצרים באליאקספרס זולים בעשרות אחוזים מהמחירים בארץ. חשוב לזכור שעסקאות מתחת ל75$ אינם מחויבות במס.

האם יש מצלמת דרך של חברה מפורסמת? \ מותג מוכר?

כן, מצלמת דרך של חברת Xiaomi. (שיאומי)

האם צריך לקנות כל פעם כרטיס זיכרון למצלמת דרך?

התשובה היא לא. כרטיס הזיכרון שומר את צילומי הוידיאו עד אשר הוא מתמלא ואז המצלמה מצלמת בלופ על הזיכרון הישן. לכן חשוב לדעת במקרה ותרצו לשמור קטע מהצילום תצטרכו דרך המצלמה לנעול את הקטע שלא ימחק. (רצוי לקרוא את חוברת ההוראות ונסו בעצמכם כדי ללמוד איך לשמור קטעי צילום)

איזו מצלמת דרך מומלצת?

בחרנו להמליץ על 3 מצלמות שכולן טובות ברמת הצילום אבל שונות ומתאימות לדרישות שונות. ולכן כל מצלמה בעמוד זה היא מצלמת דרך מומלצת. המצלמות עונות על רוב הדרישות של הקונים ולכן אם את\ה מחפש מצלמה עשירה יותר בפונקציות (כולל מתן פקודות קוליות) אז המצלמה של שיאומי תענה על הדרישות. אם את\ה מחפש מצלמה לא יקרה אבל אמינה שתעשה את העבודה אז המצלמה של Podofo כנראה מתאימה יותר (עם אלפי קונים מרוצים תוכל להיות די בטוח שעשית קנייה טובה). אם את\ה מחפש מצלמה עם צילום קדימה ואחורה אז המצלמה הדו-כיוונית המומלצת בעמוד זה תענה על הדרישות שלך. לכן לענות על השאלה איזו מצלמת דרך מומלצת במשפט אחד זה לבחור מבין המצלמות המומלצות אחת שעונה לדרישות הספציפיות שלנו.

* מחיר המוצרים יופיע בעמוד המוצר בתוספת מחיר המשלוח לארץ. המחירים משתנים מידי פעם בהתאם למוכר ולשערי חלופין המטבע ולכן לא ציינו אותם כאן.

מצלמת דרך שיאומי

מצלמת דרך לרכב של שיאומי

מצלמת דרך איכותית בעיצוב מודרני עשירה בפונקציות

מאפיינים עיקריים:

בטריה פנימית מובנת

איכות צילום 1080P

130 מעלות זיות צילום

ראית לילה

חיישן לזיהוי תמונה של חברת סוני

צילום בלופ

נעילה אוטומטית של צילומים במקרה של תאונה

תמיכה בהוראות קוליות למצלמה (באנגלית)

אפליקציה יעודית לצפיה נוחה של תמונות ווידיאו

בדיקת מחיר וקנייה

בדיקת מחיר וקנייה

מצלמת דרך קטנה ואיכותית של Podofo

מצלמת דרך קטנה ואיכותית

מעל 10 אלף הזמנות - מצלמת דרך איכותית במחיר זול במיוחד!

מאפיינים עיקריים:

קומפקטית

HD 1080P

חיישן ראיית לילה

הקלטה בלופ

זיכרון עד 32GB

מסך תצוגה 2.4 אינצ'

פרטים מלאים על המוצר בקרו בעמוד המכירה

בדיקת מחיר וקנייה

מצלמת דרך דו-כיוונית (קידמית ואחורית)

מצלמת דרך דו כיוונית

מצלמת בו זמנית ומקליטה את הנסיעה מקדימה ומאחורה

עדשה רחבה של 170 מעלות צילום במצלמה קידמית

מצלמה אחורית 130 מעלות זוית צילום

חישן הנועל את הוידיאו בעת תאונה

ראית לילה

צילום בלופ

תצוגת מסך רחבה - 4 אינצ'

בדיקת מחיר וקנייה

התקנה של מצלמות דרך

התקנה של מצלמת דרך היא פעולה שלרוב נוכל לעשות בעצמינו. ברוב מצלמות הדרך אין התעסקות עם חשמל הרכב. מצלמות דרך מגיעות עם הוראות התקנה בשפות שונות בניהן אנגלית. התקנת מצלמת רכב על השמישה הקדמית היא פעולה פשוטה. פשוט מצמידים את המצלמה לחלון הדשבורד ומעבירים את הכבל עד למצת ומחברים. אפשרי להעזר בחבר שביצע התקנה זהה. במצלמות רכב די-כיווניות בו צריך להתקין מצלמה אחורית התקנה עלולה לדרוש קצת יותר טכניקה. כאשר צריך להעביר את הכבלים עד החלון האחורי. לכן מי שלא בקיא ו\או חסר ידע טכני מומלץ לפנות למוסך המתעסק בהתקנות מערכות לרכב לביצוע ההתקנה. חשוב מאוד להתמקח על המחיר ולברר במספר מקומות. ההתקנה היא פשוטה ולכן גם עם בחרנו במקום שיבצע התקנה של מצלמת דרך המחיר לא צריך לעלות הרבה. שימו לב למי שזה נוגע לו שישנן מצלמות דרך (ספציפיות מאוד) שבהן יש אופציה של צילום במצב חניה. בה יש חיישן הפועל במצב שהוא מזהה תזוזה של הרכב כאשר הוא מכובה וחונה. כדי שאופציה זו תהיה פעילה יש להעביר כבל ולחברו למצת הרכב. פעולה זו דורשת ידע בחשמל הרכב. עדיף לא לקנות מצלמות כאלה. במידה ורוצים צילום גם במצב חניה עדיף לרכוש את מצלמת דרך שיאומי כאשר הרכב כבוי היא פועלת על בטריה בנויה בתוך המצלמה ומצלמת במצב חניה כאשר החיישן מזהה תנועה .

נסיעה מהנה ובטוחה!