עיצוב לוגו חינם בעברית בקלות ללא ידע מוקדם

עודכן לאחרונה בתאריך 19 נובמבר 2019

אם אתם מחפשים עיצוב לוגו חינם. הגעתם למקום הנכון. מיד נראה לכם על אפשרות יצירת לוגו לבד אונליין ללא ידע מוקדם. בניית לוגו יוקרתי איכותי לעסק עם תמיכה מלאה בעברית. הכנת לוגו לבד אף פעם לא הייתה פשוטה יותר.

בתחילת יצירת הלוגו תוכלו לבחור בקטגוריות שונות של עסקים כגון לוגו לחברת "מזון ומשקאות" \ "לוגו אומנתי" \ "לוגו לחברת אופנה" \ "לוגו למסעדות" \ "לוגו למכוני יופי" (לקוסמטיקאית ומספרה) \ "לוגו לעורכי דין" ועוד…

בהצלחה!


דוגמאות ללוגואים שהכנו בחינם תוך כמה דקות

עיצבנו לוגואים בעצמנו תוך כמה דקות בתור דוגמאות לעיצוב של לוגו חינם עבור הגולשים. כמובן שכדאי שתשקיעו קצת יותר זמן בחשיבה אולי תרצו להזיז חלק מהאלמנטים בלוגו בזמן יצירת הלוגו ולשנות קצת בהתאם לאיך שנראה לכם. אבל זה למטרת המחשה כמה זה קל להשתמש באתר ליצירת לוגו אונליין.


עיצוב לוגו בחינם

גלשו לאתר canva.com

עדכון חשוב ינואר 2019 – באתר ניתן ליצור לוגו בחינם (בעברית) זמין היום גם בממשק מלא בעברית עם מגוון גדול של גופנים (פונטים) עבריים שונים (בגרסה הקודמת היה ניתן להשתמש רק בגופן אחד) אז שימו לב איפה שהמלצנו להשתמש בגופן "אלף" זה כבר לא רלוונטי ותוכלו להשתמש בסגנונות רבים של גופנים בעברית. ללא ספק מדובר בתוספת מבורכת.

לפני ההרשמה בוחרים עבור מה אתם הולכים להשתמש באתר. (לא חשוב כל כך)
לאחר מכן בוחרים את צורת ההרשמה: דרך פייסבוק, חיבור מקוצר לאימייל של גוגל או להירשם עם אימייל.

לוחצים על "צור עיצוב" ובוחרים בעיצוב ל"לוגו"

אי אפשר לקבוע את גודל הלוגו בתוכנה החינמית. אופציה זו זמינה בתשלום בלבד וכל הגדלים הם זהים למשתמש החינמי. אבל לאחר הורדת הלוגו אליכם תוכלו לבצע עריכה  ב'צייר' או כל תוכנת עריכה אחרת. (למי שרוצה יש הסבר בהמשך על שינוי גודל של לוגו)

לאחר בחירה ביצירת לוגו יפתח מבחר גדול של לוגואים לבחירה. בוחרים בלוגו עליו מסומן "חינם" ומתחילים בעריכה והתאמה לעברית.

התמצאות בעמוד יצירת הלוגו

עיצוב הלוגו הוא בשיטת עריכה אונליין. הזזת אלמנטים שונים, בחירת תמונות וגופנים, הכל יעשה בדפדפן. ברגע שמתבצעת פעולה על ידכם התוכנה תגיב לפעולה ויוצג השינוי שביצעתם LIVE.

בעמוד יצירת הלוגו יפתחו כלי עריכה
  • בחלון הכי ימיני כל דוגמאות הלוגו. חינמיות יופיעו עם הכיתוב "חינם" אפשר לגלול למטה לעוד דוגמאות.
  • לאחר שבחרנו בלוגו המתאים נבחר פונט (גופן) בעברית. יש ללחוץ על הטקסט ואז לבחור את הגופן. אפשר לבחור את הגופן "אלף" או כל גופן שלצידו מופיע כיתוב בעברית. ברגע שיבחר הגופן, הכתב יתחלף לגופן הנבחר.
  • בלחיצה על הטקסט והאלמנטים השונים בתוך הלוגו ניתן להזיז אותם, למרכז אותם, לכווץ אותם, להגדיל ואף להסיר אם לא מעוניינים. בשביל להסיר לוחצים על האלמנט ואז בצד שמאל למעלה על פח האשפה.
  • בסיום עיצוב הלוגו לוחצים על הכפתור בצד ימין למעלה בו רשום "הורד" לאחר הלחיצה יפתח חלון קטן בו יהיה אפשרות לשמור כקובץ PDF, PNG, JPG מומלץ לשמור את שלושת סוגי הלוגו. למרות שכל עוד לא מחקתם את העמוד תמיד תוכלו לחזור לשמור את הלוגו שוב ואף לערוך אותו מחדש.
  • זה הכל הלוגו שלכם ישמר אצלכם במחשב. תתחדשו!
מקרא של כלי העריכה של האתר. לחצו להגדלה בחלון חדש

שינוי גודל הלוגו

עכשיו לאחר ששמרתם את הלוגו אצלכם במחשב. גודל הלוגו יהיה 500px על 500px (לחצו לדוגמה)

כדי להקטין את גודל הלוגו תוכלו על ידי תוכנת צייר במחשב בפעולה פשוטה של Resize. אפשרויות נוספות במדריך "איך להקטין תמונה?" חשוב לדעת כדי לא לפגוע באיכות התמונה שמרו את פרופורציות (יחס) מתאים לתמונה. את הרוחב והגובה יש להקטין ביחס זהה. אם התמונה 500px ברוחב ו 500px בגובה הקטנת התמונה בחצי תהייה 250px רוחב ו 250px וזו תשמור על התמונה כמו שהיא. אם תבצעו את ההקטנה ביחס לא תואם לדוגמה מגודל 500px רוחב וגובה 500px ל 500px רוחב וגובה של 200px הלוגו ייהרס. אין צורך להתחיל לבצע חישובים מיותרים. כלי עריכות גרפי יבצעו אוטומטית את הקטנת היחס. אלא אם כן תבטלו אפשרות זו ותנסו לערוך רק רוחב או רק גובה ואז הלוגו ייהרס.


יצירת כרטיסי ביקור חינם

באותו אתר תוכלו לעצב כרטיס ביקור בחינם. תוכלו להשתמש בלוגו שזה עתה עיצבתם בתוך כרטיס הביקור. פשוט השתמשו באפשרות של העלאת תמונה בממשק היצירה.

טיפ קטן אם אתם רוצים לשמור על אותם צבעים בלוגו ובכרטיס ביקור שיהיו זהים. בממשק לעיצוב הלוגו או הכרטיס ביקור לוחצים על האלמנט עם הצבע הרצוי ובודקים את קוד הצבע המופיע בפאנל הצבעים. (ראו תמונה להמחשה)  – זהו קוד הצבע איתו אפשר להשתמש כדי להתאים עיצובים. עוד על זיהוי צבעים.


עיצוב לוגו איכותי בעברית בזול על ידי מעצב גרפי

מחפשים קצת משהו אחר אבל לא רוצים לשלם אלפי שקלים? עיצוב לוגו איכותי על ידי מעצב לוגואים על פי הדרישות שכלכם!

באתר Fiverr תמצאו מעצבי לוגואים בעברית במחירים זולים מאוד. מעצבים ישראלים שישמחו לעצב לכם לוגו איכותי לעסק!

דוגמאות לעיצובי לוגו בזול


תגובות לכתבה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.


*