מדריך לעיצוב לוגו חינם בעברית בקלות

אם גם אתה או את שואלים איך מעצבים לוגו חינם ומהיר להורדה. הגעתם למקום הנכון. במדריך זה נראה לכם אפשרות יצירת לוגו אונליין תוך מספר דקות לוגו יוקרתי או פשוט. לעסק או לכל שימוש עצמי. תוכלו לעצב לוגו מקצועי, שנראה טוב עם תמיכה בעברית. אבל קודם כל כמה לוגואים שעיצבנו בעצמנו תוך כמה דקות בתור דוגמאות לעיצוב של לוגו חינם. כמובן שכדאי שתשקיעו קצת יותר זמן בחשיבה אולי תרצו להזיז חלק מהאלמנטים בלוגו בזמן יצירת הלוגו ולשנות קצת בהתאם לאיך שנראה לכם. אבל זה למטרת המחשה כמה זה קל להשתמש בתוכנה לעיצוב לוגו שאנחנו ממליצים עליה.

עדכון חשוב ינואר 2019 – אתר Canva בו ניתן לעצב לוגו בחינם (בעברית) זמין היום גם בממשק מלא בעברית עם מגוון גדול של גופנים (פונטים) עבריים שונים (בגרסה הקודמת היה ניתן להשתמש רק בגופן אחד) אז שימו לב איפה שהמלצנו להשתמש בגופן "אלף" זה כבר לא רלוונטי ותוכלו להשתמש בסגנונות שונים של גופנים בעברית.

כאשר תבואו לעצב לוגו תוכלו לבחור בקטגוריות שונות של לוגואים כגון לוגו לחברת "מזון ומשקאות" \ "לוגו אומנתי" \ "לוגו לחברת אופנה" \ "לוגו למסעדות" \ "לוגו למכוני יופי" (לקוסמטיקאית ומספרה) \ "לוגו לעורכי דין" ועוד…


במידה ולא מצאתם עיצוב לוגו מסוים שרציתם ואתם מחפשים משהו קצת יותר אישי ממוקד לדרישות שלכם תוכלו לפנות למעצב לוגואים פרטי דובר עברית באתר "פייבר" שיעצב לכם לוגו לדרישתכם במחירים נוחים מאוד! לחצ\י לפניה למעצב לוגואים בעברית

עדכון אחרון: אוקטובר 2019

בהצלחה!


דוגמאות ללוגואים בחינם שעיצבנו

איך לעצב לוגו בחינם

גלשו לאתר canva.com ותרשמו

לפני ההרשמה בוחרים עבור מה אתם הולכים להשתמש באתר. (לא חשוב כל כך)

לאחר מכן בוחרים איך רוצים להרשם: דרך פייסבוק, דרך חיבור מהיר לאיימיל של גוגל או רישום ידני דרך איימיל

לוחצים על "צור עיצוב" ובוחרים בעיצוב ל"לוגו"

* שימו לב אי אפשר לקבוע את גודל הלוגו בתוכנה החינמית. אופציה זו זמינה בתשלום בלבד וכל הגדלים הם זהים למשתמש החינמי. אבל לאחר הורדת הלוגו אליכם תוכלו לבצע עריכה  ב'צייר' או כל תוכנת עריכה אחרת. (למי שרוצה יש הסבר בהמשך על שינוי גודל של לוגו)

מכאן יפתח מבחר גדול של לוגואים לבחירה. בוחרים בלוגו עליו מסומן "חינם" ומתחילים בעריכה והתאמה לעברית. 

עמוד יצירת הלוגו בחינם

בעמוד יצירת הלוגו יופיעו כמה אלמנטים נעבור אחד אחד.

  1. בחלון הכי ימיני כל דוגמאות הלוגו. חינמיות יופיעו עם הכיתוב "חינם" אפשר לגלול למטה לעוד דוגמאות.
  2. לאחר שבחרנו בלוגו המתאים נבחר פונט (גופן) בעברית. יש ללחוץ על הטקסט ואז לבחור את הגופן. אפשר לבחור את הגופן "אלף" או כל גופן שלצידו מופיע כיתוב בעברית. ברגע שיבחר הגופן על כתב בעברית הכתב ישנה לגופן הנבחר.
  3. בלחיצה על הטקסט והאלמנטים השונים בתוך הלוגו ניתן להזיז אותם, למרכז אותם, לכווץ אותם, להגדיל ואף להסיר אם לא מעוניינים. בשביל להסיר לוחצים על האלמנט ואז בצד שמאל למעלה על פח האשפה.
  4. בסיום עיצוב הלוגו לוחצים על הכפתור בצד ימין למעלה בו רשום "הורד" לאחר הלחיצה יפתח חלון קטן בו יהיה אפשרות לשמור כקובץ PDF, PNG, JPG מומלץ לשמור את שלושת סוגי הלוגו. למרות שכל עוד לא מחקתם את העמוד תמיד תוכלו לחזור לשמור את הלוגו שוב ואף לערוך אותו מחדש.
  5. זה הכל הלוגו שלכם ישמר אצלכם במחשב. תתחדשו!

שינוי גודל הלוגו

עכשיו לאחר ששמרתם את הלוגו אצלכם במחשב. גודל הלוגו יהיה 500px על 500px (לחצו לדוגמה)

כדי להקטין את גודל הלוגו תוכלו על ידי תוכנת צייר במחשב בפעולה פשוטה של Resize. אפשרויות נוספות במדריך "איך להקטין תמונה?" חשוב לדעת כדי לא לפגוע באיכות התמונה שמרו את פרופורציות (יחס) מתאים לתמונה. את הרוחב והגובה יש להקטין ביחס זהה. אם התמונה 500px ברוחב ו 500px בגובה הקטנת התמונה בחצי תהייה 250px רוחב ו 250px וזו תשמור על התמונה כמו שהיא. אם תבצעו את ההקטנה ביחס לא תואם לדוגמה מגודל 500px רוחב וגובה 500px ל 500px רוחב וגובה של 200px הלוגו ייהרס. אין צורך להתחיל לבצע חישובים מיותרים. כלי עריכות גרפי יבצעו אוטומטית את הקטנת היחס. אלא אם כן תבטלו אפשרות זו ותנסו לערוך רק רוחב או רק גובה ואז הלוגו ייהרס.


רוצה גם כרטיס ביקור מעוצב בחינם?

באותו אתר תוכלו לעצב כרטיס ביקור בחינם. תוכלו להשתמש בלוגו שזה עתה עיצבתם בתוך כרטיס הביקור. פשוט השתמשו באפשרות של העלאת תמונה בממשק היצירה.

טיפ קטן אם אתם רוצים לשמור על אותם צבעים בלוגו ובכרטיס ביקור שיהיו זהים. בממשק לעיצוב הלוגו או הכרטיס ביקור לוחצים על האלמנט עם הצבע הרצוי ובודקים את קוד הצבע המופיע בפאנל הצבעים. (ראו תמונה להמחשה)  – זהו קוד הצבע איתו אפשר להשתמש כדי להתאים עיצובים. עוד על זיהוי צבעים.


לא מצאתם את מה שחיפשתם? עיצוב לוגו בעברית החל מ-150 ש"ח

מחפשים קצת משהו אחר אבל לא רוצים לשלם מאות ואלפי שקלים? עיצוב לוגו אישי על ידי מעצב לוגואים על פי הדרישות שכלכם! באתר Fiverr תמצאו מעצבי לוגואים בעברית במחירים מעולים (אפילו זולים מאוד) מעצבים ישראלים שישמחו לעצב לכם לוגו איכותי לעסק החל מ-150 ש"ח.

מה הקאצ'? למה כל כך זול? שאלה טובה, אתר Fiverr הוא מרכז מסחרי המאפשר למי שרוצה להתחיל למכור שירותים דיגיטליים. האתר מתעסק בכל הקשור לשיווק ומציאת לקוחות, מכירה, סליקה, שירות לקוחות וכל הקשור במסחר דיגיטלי שיאפשר לנותני השירותים השונים להציע את מרכולתם. מכיוון שהאתר מתעסק בניהול ומשיג את כל הלקוחות, נותן השירות (כמו מעצב לוגו) יכול להציע את השירות שלו במחיר זול ותחרותי! מה שבשורה התחתונה מאפשר לך הלקוח לרכוש עיצוב לוגו אישי במחיר זול מאוד! 

שימו לב! מצאנו לגולשי האתר דיל מעולה שלא בטוח שיישאר הרבה זמן. עיצוב לוגו ייחודי + כרטיס ביקור מתנה - לחץ כאן למעבר למעצב

דוגמאות לעיצובי לוגואים של מעצבים ישראלים באתר Fiverr

דוגמאות של לוגואים

לחץ למעבר למעצב


לחץ למעבר למעצב


מעצבי לוגואים נוספים


תגובות לכתבה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.


*