עיצוב לוגו חינם: עצבו לבד ובקלות ללא ידע מוקדם

עודכן לאחרונה בתאריך 31 יולי 2021

עדכון אחרון 31 במרץ 2021.

בקצרה בכתבה זו כל הפרטים על עיצוב לוגו חינם עם תמיכה מלאה בעברית. מומלץ לעבור על המדריך הכתוב או סרטון הוידאו המצורף לכתבה, אבל אם אתם חושבים שתסדרו לבד פשוט היכנסו ל-אתר CANVA הירשמו, בחרו באפשרות לוגו > בחרו בדוגמא שאתם אוהבים וערכו אותם כרצונכם.

מעצבי לוגו בעברית בזול

מה בכתבה?

מדריך פשוט שכל אחד יכול איך לעצב לוגו לבד אונליין ללא צורך בידע מוקדם. עם תמיכה מלאה בעברית ולשמירה במחשב 100% חינם.

לטובת הגולשים אוספנו מדריך וידיאו.


עיצוב לוגו חינם – מתחילים כאן…

היכנסו ל אתר קאנבה שם תמצאו לוגואים מעוצבים מוכנים. כל מה שצריך לעשות זה לבחור תבנית של לוגו לערוך אותו עם הטקסט שלכם. לדוגמה עריכת "שם העסק", "סלוגן" או "תיאור העסק" וכו'.

מלבד עריכה של הטקסט אפשר לשנות צבעים. להוסיף או למחוק אלמנטים מהלוגו-על פי הצורך. ועל ידי זה להפוך את הלוגו ליותר 'אישי'.

אחרי שסיימתם לעצב את הלוגו שלכם. שמרו את הלוגו למחשב וכך משיגים לוגו חינם לגמרי.


מדריך וידיאו עיצוב לוגו חינם של אחרי שלב

איך מעצבים

הירשמו בקישור לאתר Canva.com

באתר ניתן ליצור לוגו בחינם (בעברית) הכולל ממשק מלא בעברית ומגוון גדול של גופנים (פונטים) עבריים שונים.

אתר קאנבה ליצירת עיצובים בחינם הרשמה

לאחר הרשמה מהירה בוחרים באפשרות "צור עיצוב"


לוחצים על "צור עיצוב" ובוחרים בעיצוב ל"לוגו"

גודל הלוגו

גודל הלוגו הוא מרובע בגודל 500px. במידת הצורך לאחר שימרת הלוגו למחשב, אפשר לבצע עריכה  ב'צייר' או כל תוכנת עריכה אחרת. (בהמשך הרחבה על שינוי גודל של לוגו)


לאחר בחירה ביצירת לוגו יפתח מבחר גדול של לוגואים לבחירה. בוחרים בלוגו עליו מסומן "חינם" ומתחילים בעריכה והתאמה לעברית.

בתחילת יצירת הלוגו תוכלו לבחור בקטגוריות שונות של לוגואים מוכנים לעסקים כגון לוגו לחברת "מזון ומשקאות" \ "לוגו אומנתי" \ "לוגו לחברת אופנה" \ "לוגו למסעדות" \ "לוגו למכוני יופי" (לקוסמטיקאית ומספרה) \ "לוגו לעורכי דין" ועוד…


הכרות עם עמוד יצירת הלוגו

עיצוב הלוגו הוא בשיטת קלה של עריכה אונליין: הזזת אלמנטים שונים, בחירת תמונות וגופנים-הכל יעשה בדפדפן בלי צורך להוריד תוכנה למחשב. ברגע שמתבצעת פעולה על ידכם-האתר יגיב לפעולה ויוצג השינוי שביצעתם LIVE.

כלי עריכה בעמוד יצירת הלוגו:

  • בחלון הכי ימיני כל דוגמאות הלוגו. חינמיות יופיעו עם הכיתוב "חינם" אפשר לגלול למטה לעוד דוגמאות.
  • לאחר שבחרנו בלוגו המתאים נבחר פונט (גופן) בעברית. יש ללחוץ על הטקסט ואז לבחור את הגופן. אפשר לבחור את הגופן "אלף" או כל גופן שלצידו מופיע כיתוב בעברית. ברגע שיבחר הגופן, הכתב יתחלף לגופן הנבחר.
  • בלחיצה על הטקסט והאלמנטים השונים בתוך הלוגו ניתן להזיז אותם, למרכז אותם, לכווץ אותם, להגדיל ואף להסיר אם לא מעוניינים. בשביל להסיר לוחצים על האלמנט ואז בצד שמאל למעלה על פח האשפה.

עורך הלוגו

מקרא כלי עריכה אתר קאנבה. תוכנה אונליין ליצירת עיצובים בחינם. לחצו להגדלה בחלון חדש.

בסוף עיצוב הלוגו לוחצים על הכפתור בצד ימין למעלה "הורד".

לאחר הלחיצה יפתח חלון קטן בו יהיה אפשרות לשמור כקובץ PDF, PNG, JPG מומלץ לשמור את שלושת סוגי הלוגו המתאימים לשימושים שונים.

כל עוד לא מחקתם את עמוד העיצוב תוכלו לחזור לשמור את הלוגו שוב ואף לערוך אותו מחדש.

זה הכל-הלוגו שעיצבתם חינם ישמר אצלכם במחשב. תתחדשו!


שינוי גודל הלוגו

עכשיו לאחר ששמרתם את הלוגו אצלכם במחשב. גודל הלוגו יהיה 500px על 500px (לחצו לדוגמה)

כדי להקטין את גודל הלוגו תוכלו על ידי תוכנת צייר במחשב בפעולה פשוטה של Resize. אפשרויות נוספות במדריך "איך להקטין תמונה?" חשוב לדעת כדי לא לפגוע באיכות התמונה שמרו את פרופורציות (יחס) מתאים לתמונה. את הרוחב והגובה יש להקטין ביחס זהה. אם התמונה 500px ברוחב ו 500px בגובה הקטנת התמונה בחצי תהייה 250px רוחב ו 250px וזו תשמור על התמונה כמו שהיא. אם תבצעו את ההקטנה ביחס לא תואם לדוגמה מגודל 500px רוחב וגובה 500px ל 500px רוחב וגובה של 200px הלוגו ייהרס. אין צורך להתחיל לבצע חישובים מיותרים. כלי עריכות גרפי יבצעו אוטומטית את הקטנת היחס. אלא אם כן תבטלו אפשרות זו ותנסו לערוך רק רוחב או רק גובה ואז הלוגו ייהרס.

סיכום איך משנים את גודל הלוגו:

דבר ראשון זוכרים שהגודל מרובע ואפשר להקטין רק בפרופורציות של גודל הלוגו.

  • משתמשים בתוכנת הצייר של הווינדוס במחשב.
  • עוברים על המדריך שלנו להקטנת תמונות.

דוגמאות ללוגואים שהכנו חינם תוך כמה דקות

עיצבנו לוגואים בעצמנו תוך כמה דקות בתור דוגמאות לעיצוב של לוגו חינם עבור הגולשים. כמובן שכדאי שתשקיעו קצת יותר זמן בחשיבה אולי תרצו להזיז חלק מהאלמנטים בלוגו בזמן יצירת הלוגו ולשנות קצת בהתאם לאיך שנראה לכם. אבל זה למטרת המחשה כמה זה קל להשתמש באתר ליצירת לוגו אונליין.

דוגמאות נוספות


מדריך למתקדמים…

במדריך הזה הראנו לכם איך לעצב לוגו חינם על תבניות של לוגואים מעוצבים שכבר הוכנו באתר קאנבה. אבל באתר אפשר גם לעצב עיצובים לבד איך שרוצים. זה קצת ייקח יותר זמן וצריך קצת יותר להתעסק עם העורך של האתר וקצת יצרתיות. אבל התוצאה תהייה לוגו 100% מקורי. אז אם אתם רוצים לוגו חינם מעוצב בקלות בעיצוב מקורי שלכם. מומלץ לעבור על המדריך למתקדמים.


עיצוב כרטיס ביקור חינם

בקרו במדריך לעצב כרטיס ביקור בחינם. תוכלו להשתמש בלוגו שזה עתה עיצבתם בתוך כרטיס הביקור. פשוט השתמשו באפשרות של העלאת תמונה בממשק היצירה.

טיפ קטן אם אתם רוצים לשמור על אותם צבעים בלוגו ובכרטיס ביקור שיהיו זהים. בממשק לעיצוב הלוגו או הכרטיס ביקור לוחצים על האלמנט עם הצבע הרצוי ובודקים את קוד הצבע המופיע בפאנל הצבעים. (ראו תמונה להמחשה)  – זהו קוד הצבע איתו אפשר להשתמש כדי להתאים עיצובים. עוד על זיהוי צבעים.


לוגו מקורי בזול ב 3 שלבים

אם אתם לא רוצים לעצב בעצמכם, ואם לא מצאתם לוגו מתאים, ואם אתם לא רוצים להוציא סכום כסף גבוה אבל מוכנים להוציא כ-200 ש"ח אז…

  1. היכנסו למחירון לוגו.
  2. בחרו מעצב גרפי על פי מחיר, סגנון מעודף ועבודות קודמות של המעצב.
  3. בצעו הזמנה באתר Fiverr ותתחדשו בלוגו מקורי שייחודי רק לכם.

תגובות לכתבה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.


*