3 אתרים להסרת רקע מתמונה אונליין

עודכן לאחרונה בתאריך 9 ספטמבר 2020

בכתבה זו נתמקד ב 3 אתרים המאפשרים להסיר רקע מתמונה ולהפוך אותה לשקופה. בין אם אתם מוכרים באינטרנט וצילמתם מוצר ואתם רוצים שהרקע יהיה שקוף או מכל סיבה שהיא פעולה זו כיום אפשרית מבלי הצורך לדעת פוטושופ.

remove.bg

אתר זה הוא סטרט-אפ שיצר כלי פשוט לתפעול המאפשר באופן אוטומטי להסיר רקע. נתקלנו בו לראשונה בעמוד האינסטגרם @magic_design_il שהוא עמוד עם מדריכי עיצוב.

איך משתמשים בכלי? פשוט גוררים או מעלים את התמונה לכלי האונליין והוא יעשה את העבודה. הכלי מאפשר הסרת רקע חינם אך עם מגבלה של גודל התמונה. כדי לקבל את התמונה ברקע ובאיכות גבוהה יש לרכוש כרדיט. התוצאה של הכלי הם טובות מאוד.

כתובת האתר https://www.remove.bg/upload

הדגמה קצרה

לצורך הדגמה נשתמש בתמונה שהורדנו מאתר unsplash שהיא זמינה להורדה חינם בכתובת https://unsplash.com/photos/b1Hg7QI-zcc.

התמונה אותה נערוך

וככה זה נראה אחרי

בלי שום עריכות, פשוט העלינו והמתנו לתוצאה.


אתר קנבה

אתר קנבה בגרסת ה PRO שלו מציע כלי מובנה להסרת רקע. יש צורך להיות מנוי. אפשר להרשם לתקופת ניסיון. אם אתם מחפשים כלי עריכה לעיצובים ואין לכם ידע מוקדם קנבה זה הכלי שלכם. הוא מאפשר יצירה רבה של עיצובים כמו לוגו, כרטיס ביקור, תפריטים, קורות חיים, פוסטים יפים לאינסטגרם, פליירים, פייסבוק, באנרים ועוד מגוון רחב של עיצובים מוכנים לעריכה.

כלי הסרת רקע של קנבה זמין לוחצים העלאות > בוחרים בתמונה ואז > השתמש בתור עיצוב תחת אפקטים בוחרים Background Remover ונותנים לעורך לעשות את העבודה.

כתובת האתר Canva.com

השתמשנו באותה התמונה ולהלן התוצאה


pixc – עורכים אנושיים – מתאים לאתרי מסחר

לפעמים התוכנות האוטומטיות לא עושות את העבודה כמו שצריך. בשביל זה אפשר לשכור שירות של אנשי מקצוע מתמחים בהסרת רקעים לתמונות. את זה תמצאו באתר pixc שהוא יעודי לאתרי מסחר המאפשר לרכוש כרדיטים להסרת רקעים על ידי גרפיקאים.

אם אתם צריכים מספר רב של הסרות רקע ברמה מקצועית גבוהה ורוצים לעשות outsourcing (מיקור חוץ) זה האתר בשבילכם.

Pixc מציעים חשבון ניסיון עם 5 הסרות רקע חינם.

כתובת האתר https://pixc.com/


עד כאן..בהצלחה…וכתבו לנו מה אתם חושבים בתגובות.

Be the first to comment on "3 אתרים להסרת רקע מתמונה אונליין"

תגובות לכתבה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.


*