איך לקנות דומיין – קנייה של דומיין COM שלב אחרי שלב

עודכן לאחרונה בתאריך 12 יולי 2020

הקושי העיקרי בקנייה של דומיין הוא למצוא שם טוב פנוי לרישום. אם יש לכם שם טוב, קניית דומיין בינלאומי הוא לא סיפור מסובך במיוחד. בכתבה זו נדגים לגולשים איך לקנות דומיין COM באתר רישום שמות מתחם NameCheap שהוא אתר אמין לרישום דומיין עם וותק בתחום ובמחיר זול.

למה לקנות דומיין ב-NameCheap

 • אתר לרכישת דומיין אמין בעל וותק של שנים רבות בתחום
 • שירות הגנה על פרטיות פרטי מחזיק הדומיין ללא תשלום לתמיד
 • מגוון עצום של מעל 400 סיומות שונות לרישום
 • מחירים זולים
 • נוחות בתשלום בכרטיס אשראי או דרך Paypal
 • ממשק ניהול דומיין נח לשימוש
 • כל השירותים הנלווים במקום אחד
 • מרכז תמיכה יעיל הכולל: פתיחת כרטיס תמיכה, צאט לייב, מרכז הדרכה עשיר במדריכים טקסטואליים ומדריכי וידאו

איזה סיומת דומיין בינלאומי מומלץ לקנות

לעסק שמוכר ללקוחות בינלאומי קניית דומיין COM היא האפשרות המומלצת ביותר. סיומת נוספת פופולרית היא NET. למרות האלטרנטיבה לא היינו ממליצים לוותר על סיומת COM שהיא המובילה והמוכרת ביותר.

לעסק שפונה לקהל הישראלי דומיין בסיומת co.il היא האפשרות הטובה ביותר. בנוסף לעבודה שיש מבחר גדול של שמות מתחם פנויים לרישום. הרשמים המומלצים הם: LiveDns ו Box. עוד על רישום דומיין ישראלי בסוף הכתבה.

דיילים וקופונים

בקישורים הבאים תמצאו דיילים וקופונים שונים לרכישה באתר NameCheap.

 • קופון הנחה לרכישת דומיין ועוד שירותים: עמוד קופונים שונים בניהם קופון הנחה לקנייה של דומיין. מדובר בהנחה של כ 10% +- מעלות דומיין, שמחירו מלכתחילה זול. אבל אם אפשר להוזיל עוד קצת אז למה לא? – לעמוד הקופונים.
 • חבילת Bundle אחסון + דומיין מתנה במחירים מעולים: חבילה בתשלום לשנה הראשונה במחיר משתלם מאוד. מומלצת למי שצריך דומיין ואחסון לאתר. בחבילת Steller Plus דומיין בסיומת com מתנה. לעמוד חבילת ה Bundle.
 • אחסון וורדפרס EasyWP: אחסון ייעודי לאתרי וורדפרס שהוא סופר מהיר וסופר זול לעמוד EasyWP.

איך לקנות דומיין – הדגמת רכישה שלב אחרי שלב

נכנס לעמוד לרכישת דומיין בכתובת
https://www.namecheap.com/domains/
נרשום את שם הדומיין המבוקש עם או בלי סיומת מבוקשת
לדוגמה website.com או רק נרשום website כדי לקבל הצעות לסיומות שונות.

הדומיין שחיפשנו להדגמה פנוי מכאן יש ללחוץ על Add to cart

לאחר הוספת הדומיין לעגלה נקבל הצעות של מבחר שירותים נלווים לקנייה עם הדומיין. חשוב לדעת שהאתר הוא אמין ושום אפשרות לא תכנס לעגלה ללא רשותנו. במידה ונרצה להוסיף שירות ביחד עם הדומיין נבחר את השירות המיועד, אם לא נעבור לשלב הרכישה Checkout (תמיד אפשר לקנות את השירותים נלווים בפעם אחרת אם נרצה)

עגלת הקניות שלנו עם הדומיין ושירות WhoisGuard אותו מקבלים חינם לתמיד. השירות שומר את פרטי בעלי הדומיין חסויים. מומלץ מאוד להשתמש בו הוא מגן על הפרטיות שלכם בכך שלא מאפשר לפרטים האישים שלכם שמופיעים בבעלות על הדומיין להיות זמינים לציבור הרחב בכך שהוא מחליף את הפרטים האישים שלכם כבעלי הדומיין בפרטים של ה WhoisGuard. כתובת האימייל שתופיע תהיה כתובת שה-WhoisGuard יצר, ולא שלכם. היא תפנה אליכם במידה והפניה רלוונטית עבורכם ותרצו לענות.

לאחר הרשמה קצרה. נגיע לשלב הסופי שהוא שלב התשלום. כל פרטי הרכישה גלויים לעין. נבחר בתשלום דרך PayPal או בהזנת כרטיס אשראי באתר בלחיצה על "Select other payment options".
עם ביצוע התשלום שם המתחם הבינלאומי שרשמתם יירשם על שמכם. עכשיו אתם יודעים איך לקנות דומייןמזל טוב, ובהצלחה!

קנייה של דומיין ישראלי co.il

קנייה של דומיין ישראלי בסיומת co.il הוא פשוט וקל יותר. נכנסים לאחד מהאתרים box.co.il \ livedns.co.il שם יש להזין את את הדומיין המבוקש ופשוט להמשיך לעגלת הקניות כרגיל. שלא כמו באתר NameCheap לרישום דומיינים בינלאומיים. תצטרכו להמתין כמה שעות לקבל אישור סופי לרכישת הדומיין. האישורים מתבצעים על ידי איגוד האינטרנט. הם מתבצעים ידנית. לרוב אם אין כל בעיה בשם הדומיין הרישום יתבצע בהצלחה. במידה ולא תקבלו איימיל עם הסיבות. (בד'כ לא צפויה בעיה, רק הפרה של כללי הרישום תגרום דחייה)

באפשרותכם לבדוק אם שם מתחם פנוי במנוע חיפוש של האיגוד לחצו למעבר.

עוד באתר מומלצי קריאה

Be the first to comment on "איך לקנות דומיין – קנייה של דומיין COM שלב אחרי שלב"

תגובות לכתבה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם.


*